ALL MEDIA ACADEMY 2020
Najlepsze zdjęcia Akademii w 2020 roku

PORTRET
2020

1 miejsce: Marta Baran

1 miejsce: Marta Baran

2 miejsce: Krzysztof Mozyro

2 miejsce: Krzysztof Mozyro

3 miejsce: Kinga Iskra

3 miejsce: Kinga Iskra

Wyróżnienie: Tomasz Kowalski

Wyróżnienie: Tomasz Kowalski

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Ewelina Rumińska

Wyróżnienie: Ewelina Rumińska

Wyróżnienie: Marta Baran

Wyróżnienie: Marta Baran

Wyróżnienie: Hanna Rychel

Wyróżnienie: Hanna Rychel

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Krzysztof Krajewski

Wyróżnienie: Krzysztof Krajewski

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Kinga Iskra

Wyróżnienie: Kinga Iskra

Wyróżnienie: Damian Szymański

Wyróżnienie: Damian Szymański

Wyróżnienie: Kinga Iskra

Wyróżnienie: Kinga Iskra

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Bartosz Chomiak

Wyróżnienie: Bartosz Chomiak

NATURA
2020

1 miejsce: Bartek Chomicki

1 miejsce: Bartek Chomicki

2 miejsce: Ania Rolińska

2 miejsce: Ania Rolińska

3 miejsce: Justyna Stiler

3 miejsce: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Ewelina Rumińska

Wyróżnienie: Ewelina Rumińska

Wyróżnienie: Marcin Mirek

Wyróżnienie: Marcin Mirek

Wyróżnienie: Tomasz Pyc

Wyróżnienie: Tomasz Pyc

Wyróżnienie: Ania Rolińska

Wyróżnienie: Ania Rolińska

Wyróżnienie: Ania Rolińska

Wyróżnienie: Ania Rolińska

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Bartłomiej Kapustka

Wyróżnienie: Bartłomiej Kapustka

Wyróżnienie: Maciej Pietowski

Wyróżnienie: Maciej Pietowski

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

Wyróżnienie: Marek Godlewski

Wyróżnienie: Marek Godlewski

Wyróżnienie: Paweł Gruszka

Wyróżnienie: Paweł Gruszka

Wyróżnienie: Paweł Gruszka

Wyróżnienie: Paweł Gruszka

OPEN
2020

SPORT
2018

1 miejsce: Marek Godlewski

1 miejsce: Marek Godlewski

2 miejsce: Ania Rolińska

2 miejsce: Ania Rolińska

3 miejsce: Maciej Pietowski

3 miejsce: Maciej Pietowski

Wyróżnienie: Tomasz Rzepa

Wyróżnienie: Tomasz Rzepa

Wyróżnienie: Bartek Chomicki

Wyróżnienie: Bartek Chomicki

Wyróżnienie: Marek Godlewski

Wyróżnienie: Marek Godlewski

Wyróżnienie: Hanna Rychel

Wyróżnienie: Hanna Rychel

Wyróżnienie: Paweł Gruszka

Wyróżnienie: Paweł Gruszka

Wyróżnienie: Hanna Rychel

Wyróżnienie: Hanna Rychel

Wyróżnienie: Ewelina Rumińska

Wyróżnienie: Ewelina Rumińska

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Justyna Stiler

STREET
2020

1 miejsce: Grzegorz Byś

1 miejsce: Grzegorz Byś

2 miejsce: Krzysztof Mozyro

2 miejsce: Krzysztof Mozyro

3 miejsce: Grzegorz Byś

3 miejsce: Grzegorz Byś

Wyróżnienie: Tomasz Kowalski

Wyróżnienie: Tomasz Kowalski

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Bartosz Chomiak

Wyróżnienie: Bartosz Chomiak

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Justyna Stiler

Wyróżnienie: Tomasz Pisulski

Wyróżnienie: Tomasz Pisulski

KRAJOBRAZ
2020

1 miejsce: Ania Rolińska

1 miejsce: Ania Rolińska

2 miejsce: Marcin Mirek

2 miejsce: Marcin Mirek

3 miejsce: Maciej Pietowski

3 miejsce: Maciej Pietowski

Wyróżnienie: Maciej Pietowski

Wyróżnienie: Maciej Pietowski

Wyróżnienie: Maciej Pietowski

Wyróżnienie: Maciej Pietowski

Wyróżnienie: Maciej Pietowski

Wyróżnienie: Maciej Pietowski

Wyróżnienie: Marek Godlewski

Wyróżnienie: Marek Godlewski