Najlepsze zdjęcia 2019 roku

KONKURS FOTOGRAFICZNY ABSOLWENTÓW AKADEMII

Co miesiąc przyjmujemy po jednym zdjęciu, od każdego z naszych studentów i wybieramy zdjęcie miesiąca, które będzie publikowane na naszych stronach internetowych, newsletterze i w mediach społecznościowych.Zdjęcie musi być wykonane w miesiącu poprzedzającym konkurs lub w miesiącu jego trwania, np. przesyłając zdjęcie na edycję czerwcową konkursu, zdjęcie powinno być wykonane na przełomie maja i czerwca tego samego roku. Zdjęcia można przesyłać do północy, 10 dnia każdego miesiąca.Z pośród wszystkich zwycięskich i wyróżnionych zdjęć z każdego miesiąca, nasz wykładowca Mariusz Smiejek, wybierze zdjęcie roku które nagrodzimy oraz 2 i 3 miejsce. Zdjęcia powinny być przesłane w formacie JPEG, o najdłuższym boku 1000 pikseli w rozdzielczości 72 dpi, nazwa zdjęcia powinna zawierać imię i nazwisko absolwenta oraz datę określającą miesiąc i rok konkursu np.: Jan Kowalski 05 2016. W e-mailu z przesłanym zdjęciem prosimy w 2-3 zdaniach opisać, co zdjęcie przedstawia i gdzie zostało zrobione.
Wyniki konkursu będą publikowane około 15 dnia każdego miesiąca.

 

PORTRET
2019

1 miejsce: Patrycja Lipińska

1 miejsce: Patrycja Lipińska

2 miejsce: Agnieszka Sudol

2 miejsce: Agnieszka Sudol

3 miejsce: Tomasz Kowalski

3 miejsce: Tomasz Kowalski

wyróżnienie: Tomasz Kowalski

wyróżnienie: Tomasz Kowalski

wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

wyróżnienie: Tomasz Kowalski

wyróżnienie: Tomasz Kowalski

wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

wyróżnienie: Kinga Iskra

wyróżnienie: Kinga Iskra

wyróżnienie: Agata Szwajca

wyróżnienie: Agata Szwajca

wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

wyróżnienie: Krzysztof Mozyro

NATURA
2019

1 miejsce: Justyna Stiler

1 miejsce: Justyna Stiler

2 miejsce: Marcin Mirek

2 miejsce: Marcin Mirek

3 miejsce: Marcin Mirek

3 miejsce: Marcin Mirek

wyróżnienie: Tomasz Kowalski

wyróżnienie: Tomasz Kowalski

wyróżnienie: Paweł Gruszka

wyróżnienie: Paweł Gruszka

wyróżnienie: Tomasz Pyc

wyróżnienie: Tomasz Pyc

wyróżnienie: Ewelina Kucharska

wyróżnienie: Ewelina Kucharska

wyróżnienie: Bartek Chomicki

wyróżnienie: Bartek Chomicki

wyróżnienie: Ewelina Kucharska

wyróżnienie: Ewelina Kucharska

OPEN
2019

SPORT
2018

1 miejsce: Marek Godlewski

1 miejsce: Marek Godlewski

2 miejsce: Slawomir Nalepka

2 miejsce: Slawomir Nalepka

3 miejsce: Tomasz Pyc

3 miejsce: Tomasz Pyc

wyróznienie: Joanna Sosnowska

wyróznienie: Joanna Sosnowska

wyróznienie: Katarzyna Kieda

wyróznienie: Katarzyna Kieda

wyróznienie: Ewelina Kucharska

wyróznienie: Ewelina Kucharska

wyróznienie: Kinga Iskra

wyróznienie: Kinga Iskra

wyróznienie: Ewelina Kucharska

wyróznienie: Ewelina Kucharska

wyróznienie: Marek Godlewski

wyróznienie: Marek Godlewski

wyróznienie: Ewelina Kucharska

wyróznienie: Ewelina Kucharska

STREET
2019

1 miejsce: Tomasz Kowalski

1 miejsce: Tomasz Kowalski

2 miejsce: Katarzyna Kieda

2 miejsce: Katarzyna Kieda

3 miejsce: Marek Godlewski

3 miejsce: Marek Godlewski

wyróznienie: Tomasz Kowalski

wyróznienie: Tomasz Kowalski

wyróznienie: Katarzyna Kieda

wyróznienie: Katarzyna Kieda

wyróznienie: Krzysztof Mozyro

wyróznienie: Krzysztof Mozyro

wyróznienie: Hanna Rychel

wyróznienie: Hanna Rychel

wyróznienie: Krzysztof Mozyro

wyróznienie: Krzysztof Mozyro

wyróznienie: Tomasz Pyc

wyróznienie: Tomasz Pyc

KRAJOBRAZ
2019

1 miejsce: Marcin Mirek

1 miejsce: Marcin Mirek

2 miejsce: Ewelina Kucharska

2 miejsce: Ewelina Kucharska

3 miejsce: Marcin Mirek

3 miejsce: Marcin Mirek

wyróżnienie: Marcin Mirek

wyróżnienie: Marcin Mirek

wyróżnienie: Bartek Chomicki

wyróżnienie: Bartek Chomicki

wyróżnienie: Michał Rygielski

wyróżnienie: Michał Rygielski

SPORT
2019

1 miejsce: Marcin Mirek

1 miejsce: Marcin Mirek

2 miejsce: Bartek Chomicki

2 miejsce: Bartek Chomicki

3 miejsce: Krzysztof Mozyro

3 miejsce: Krzysztof Mozyro

wyróżnienie: Marek Godlewski

wyróżnienie: Marek Godlewski

wyróżnienie: Bartek Chomicki

wyróżnienie: Bartek Chomicki

wyróżnienie: Marek Godlewski

wyróżnienie: Marek Godlewski

Od 2012 roku prowadzimy warsztaty i kursy fotograficzne dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii i na Sycylii. Nasi wykładowcy to wielcy pasjonaci fotografii i profesjonaliści pracujący dla najbardziej cenionych magazynów i agencji na świecie, którzy nie kryją swoich tajemnic przed naszymi studentami...
Czytaj więcej>>

Szybki dostęp >>
Kontakt >>

BELFAST
Zajęcia odbywają się w Studiu 1G1.
- - - - - - -
LONDYN
Zajęcia odbywają się głównie na Greenwich lub Seven Sisters (w zależności od tematyki warsztatów)
- - - - - - -
EDYNBURG zajęcia odbywają się w centrum miasta.
- - - - - - -
DUBLIN
ABC Fotografii odbywa się w samym centrum miasta

 

Tel: +44 7593 060 007
www.allmediaacademy.co.uk

 

E-Mail: fotoakademiauk@gmail.com

Dołącz do nas na Facebooku >>
  • Grey Facebook Icon
Dołącz do nas na Instagramie >>
  • Instagram

©2018 Polska Akademia Fotografii na Wyspach. www.allmediaacademy.com