ZDJĘCIE ROKU 2016

Fot.: Renata Turlejska

KONKURS FOTOGRAFICZNY ABSOLWENTÓW AKADEMII

Co miesiąc przyjmujemy po jednym zdjęciu, od każdego z naszych studentów i wybieramy zdjęcie miesiąca, które będzie publikowane na naszych stronach internetowych, newsletterze i w mediach społecznościowych.Zdjęcie musi być wykonane w miesiącu poprzedzającym konkurs lub w miesiącu jego trwania, np. przesyłając zdjęcie na edycję czerwcową konkursu, zdjęcie powinno być wykonane na przełomie maja i czerwca tego samego roku. Zdjęcia można przesyłać do północy, 10 dnia każdego miesiąca.Z pośród wszystkich zwycięskich i wyróżnionych zdjęć z każdego miesiąca, nasz wykładowca Mariusz Smiejek, wybierze zdjęcie roku które nagrodzimy oraz 2 i 3 miejsce. Zdjęcia powinny być przesłane w formacie JPEG, o najdłuższym boku 1000 pikseli w rozdzielczości 72 dpi, nazwa zdjęcia powinna zawierać imię i nazwisko absolwenta oraz datę określającą miesiąc i rok konkursu np.: Jan Kowalski 05 2016. W e-mailu z przesłanym zdjęciem prosimy w 2-3 zdaniach opisać, co zdjęcie przedstawia i gdzie zostało zrobione.
Wyniki konkursu będą publikowane około 15 dnia każdego miesiąca.
Patronat medialny nad naszym konkursem sprawuje: Emito.net.

ZDJĘCIE MIESIĄCA - Pierwsze miejsce
Rok 2016 & 2017

Radosław Sowul
listopad 2017
Marek Godlewski
październik 2017
Anna Michocka - Gec
wrzesień 2017
Patryk Piński
sierpień 2017
Barbara Podraza
lipiec 2017
Barbara Podraza
czerwiec 2017
Marta Baran
maj 2017
Marek Godlewski
kwiecień 2017
Gosia Zientek
marzec 2017
Renata Turlejska
luty 2017
Bartłomiej Kapustka
styczeń 2017
zwierzeta_bartek_kapustka
Grudzień 2016
Krzysztof Pisuk
Listopad 2016
Patryk Pinski
pażdziernik 2016
Barbara Ostrowska
wrzesień 2016
Damian Walcki
sierpień 2016
Marta Sokolowska
lipiec 2016
Damian Walicki
czerwiec 2016
Renata Turlejska
maj 2016
Show More

ZDJĘCIE MIESIĄCA - miejsce drugie i trzecie
Rok 2016 & 2017

ZDJĘCIE MIESIĄCA - wyróżnienia
Rok 2016 & 2017

Damian Walicki - II miejsce
listopad 2017
Kasia Pelowski - III miejsce
listopad 2017
Anna Michocka-Gec - II miejsce
październik 2017
Roman Hajduk - III miejsce
październik 2017
Patryk Pinski - II miejsce
wrzesień 2017
Gosia Zientek - III miejsce
wrzesień 2017
Marek Godlewski - II miejsce
sierpień 2017
Damian Walicki - III miejsce
sierpień 2017
Paweł Wróbel - II miejsce
lipiec 2017
Aga Kedzior - III miejsce
lipiec 2017
Aga Kedzior - II miejsce
Czerwiec 2017
Marta Sokolowska - III miejsce
Czerwiec 2017
Sylwia Bukowska - II miejsce
Maj 2017
Gosia Zientek - III miejsce
Maj 2017
Gosia Zientek - II miejsce
Kwiecień 2017
Marta Baran - III miejsce
Kwiecień 2017
Damian Walicki - II miejsce
Marzec 2017
Artur Tkaczyk - III miejsce
Marzec 2017
TOMASZ KUBIAK - II miejsce
luty 2017
Beata Grzegorczyk - II miejsce
luty 2017
Piotr Walentowicz
Katarzyna Pelowski
TOMASZ KUBIAK
Asia Czerniakiewicz-Wierzbicka
Bartek Kapustka
Krzysztof Pisuk
Jacek Kordys
Roman Hajduk
Natalia Czuba-Jajko
Lukasz Siemieniuk
Małgorzata Zientek
Kamila Mitka
Roman Hajduk
Renata Turlejska
Agata Szwajca
Emilia Majewska
Agata Kubasiewicz
Krzysztof Sosin
Katarzyna Tracz
Kamila Gardynik
Anna Knietowska
Show More
Sylwia Ciszewska
Wyróżnienie - listopad 2017
Agata Szwajca
Wyróżnienie - listopad 2017
Marek Godlewski
Wyróżnienie - listopad 2017
Ula Ćwieka
Wyróżnienie - październik 2017
Agata Szwajca
Wyróżnienie - październik 2017
Justyna Okońska
Wyróżnienie - październik 2017
Iwona Bołdak
Wyróżnienie - październik 2017
Damian Walicki
Wyróżnienie - wrzesień 2017
Krzysztof Pisuk
Wyróżnienie - wrzesień 2017
Sylwia Ciszewska
Wyróżnienie - wrzesień 2017
Alicja Kozdraś
Wyróżnienie - sierpień 2017
Mariusz Pietruszczak
Wyróżnienie - sierpień 2017
Sylwia Ciszewska
Wyróżnienie - sierpień 2017
Anita Hoppe
Wyróżnienie - lipiec 2017
Agata Szwajca
Wyróżnienie - lipiec 2017
Patryk Pinski
Wyróżnienie - czerwiec 2017
Tomasz Kubiak
Wyróżnienie - czerwiec 2017
Sylwia Bukowska
Wyróżnienie - czerwiec 2017
Marta Sokołowska
Wyróżnienie - maj 2017
Tomasz Kubiak
Wyróżnienie - maj 2017
Grzegorz Karsznia
Wyróżnienie - maj 2017
Bartlomiej Kapustka
Wyróżnienie - maj 2017
Agnieszka Kedzior
Wyróżnienie - maj 2017
Sylwia Ciszewska
Wyróżnienie - kwiecień 2017
Marta Sokolowska
Wyróżnienie - kwiecień 2017
Damian Walicki
Wyróżnienie - kwiecień 2017
Bartlomiej Kapustka
Wyróżnienie - kwiecień 2017
Agata Szwajca
Wyróżnienie - kwiecień 2017
Piotr Walentowicz
Wyróżnienie - kwiecień 2017
Tomasz Kubiak
Wyróżnienie - kwiecień 2017
Aga Kedzior
Marta Baran
Mariusz Pietruszczak
KATARZYNA LENDLA
MARTA BARAN
Krzysztof Pisuk architektura 2016
ZWIERZETA PAWEL WROBEL
Damian Walicki
Krajobraz Ewelina Sielecka
Sport Grzegorz Karsznia
Natalia Czuba-Jajko open
Gosia Zietek
Asia Czerniakiewicz-Wierzbicka
Damian Walicki
Alicja kozdras
Monika Dziak
DARIA KURCZAB
Krzysztof Pisuk
Lukasz Siemieniuk
Renata Turlejska
TOMASZ KUBIAK
Barbara Ostrowska
Kuba Nastula
Sylwia Rykowska
Ewelina Sielecka
NataliaCzuba-Jajko
Monika Dziak
Piotr Walentowicz
TOMASZ KUBIAK
Jacek Kordys
Anna Knietowska
Renata Turlejska
Edyta Suchan
Tomasz Kubiak
Marek Godlewski
Natalia Czuba-Jajko
Jacek Kordys
Show More

Od 2012 roku prowadzimy warsztaty i kursy fotograficzne dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii i na Sycylii. Nasi wykładowcy to wielcy pasjonaci fotografii i profesjonaliści pracujący dla najbardziej cenionych magazynów i agencji na świecie, którzy nie kryją swoich tajemnic przed naszymi studentami...
Czytaj więcej>>

Szybki dostęp >>
Kontakt >>

BELFAST
Zajęcia odbywają się w Studiu 1G1.
- - - - - - -
LONDYN
Zajęcia odbywają się głównie na Greenwich lub Seven Sisters (w zależności od tematyki warsztatów)
- - - - - - -
EDYNBURG zajęcia odbywają się w centrum miasta.
- - - - - - -
DUBLIN
ABC Fotografii odbywa się w samym centrum miasta

 

Tel: +44 7593 060 007
www.allmediaacademy.co.uk

 

E-Mail: fotoakademiauk@gmail.com

Dołącz do nas na Facebooku >>
  • Grey Facebook Icon
Dołącz do nas na Instagramie >>
  • Instagram

©2018 Polska Akademia Fotografii na Wyspach. www.allmediaacademy.com