ZDJĘCIE ROKU 2016

Fot.: Renata Turlejska

KONKURS FOTOGRAFICZNY ABSOLWENTÓW AKADEMII

Co miesiąc przyjmujemy po jednym zdjęciu, od każdego z naszych studentów i wybieramy zdjęcie miesiąca, które będzie publikowane na naszych stronach internetowych, newsletterze i w mediach społecznościowych.Zdjęcie musi być wykonane w miesiącu poprzedzającym konkurs lub w miesiącu jego trwania, np. przesyłając zdjęcie na edycję czerwcową konkursu, zdjęcie powinno być wykonane na przełomie maja i czerwca tego samego roku. Zdjęcia można przesyłać do północy, 10 dnia każdego miesiąca.Z pośród wszystkich zwycięskich i wyróżnionych zdjęć z każdego miesiąca, nasz wykładowca Mariusz Smiejek, wybierze zdjęcie roku które nagrodzimy oraz 2 i 3 miejsce. Zdjęcia powinny być przesłane w formacie JPEG, o najdłuższym boku 1000 pikseli w rozdzielczości 72 dpi, nazwa zdjęcia powinna zawierać imię i nazwisko absolwenta oraz datę określającą miesiąc i rok konkursu np.: Jan Kowalski 05 2016. W e-mailu z przesłanym zdjęciem prosimy w 2-3 zdaniach opisać, co zdjęcie przedstawia i gdzie zostało zrobione.
Wyniki konkursu będą publikowane około 15 dnia każdego miesiąca.
Patronat medialny nad naszym konkursem sprawuje: Emito.net.

ZDJĘCIE MIESIĄCA - Pierwsze miejsce
Rok 2016 & 2017

Radosław Sowul
Radosław Sowul

listopad 2017

Marek Godlewski
Marek Godlewski

październik 2017

Anna Michocka - Gec
Anna Michocka - Gec

wrzesień 2017

Patryk Piński
Patryk Piński

sierpień 2017

Barbara Podraza
Barbara Podraza

lipiec 2017

Barbara Podraza
Barbara Podraza

czerwiec 2017

Marta Baran
Marta Baran

maj 2017

Marek Godlewski
Marek Godlewski

kwiecień 2017

Gosia Zientek
Gosia Zientek

marzec 2017

Renata Turlejska
Renata Turlejska

luty 2017

Bartłomiej Kapustka
Bartłomiej Kapustka

styczeń 2017

zwierzeta_bartek_kapustka
zwierzeta_bartek_kapustka

Grudzień 2016

Krzysztof Pisuk
Krzysztof Pisuk

Listopad 2016

Patryk Pinski
Patryk Pinski

pażdziernik 2016

Barbara Ostrowska
Barbara Ostrowska

wrzesień 2016

Damian Walcki
Damian Walcki

sierpień 2016

Marta Sokolowska
Marta Sokolowska

lipiec 2016

Damian Walicki
Damian Walicki

czerwiec 2016

Renata Turlejska
Renata Turlejska

maj 2016

ZDJĘCIE MIESIĄCA - miejsce drugie i trzecie
Rok 2016 & 2017

ZDJĘCIE MIESIĄCA - wyróżnienia
Rok 2016 & 2017

Damian Walicki - II miejsce
Damian Walicki - II miejsce

listopad 2017

Kasia Pelowski - III miejsce
Kasia Pelowski - III miejsce

listopad 2017

Anna Michocka-Gec - II miejsce
Anna Michocka-Gec - II miejsce

październik 2017

Roman Hajduk - III miejsce
Roman Hajduk - III miejsce

październik 2017

Patryk Pinski - II miejsce
Patryk Pinski - II miejsce

wrzesień 2017

Gosia Zientek - III miejsce
Gosia Zientek - III miejsce

wrzesień 2017

Marek Godlewski - II miejsce
Marek Godlewski - II miejsce

sierpień 2017

Damian Walicki - III miejsce
Damian Walicki - III miejsce

sierpień 2017

Paweł Wróbel - II miejsce
Paweł Wróbel - II miejsce

lipiec 2017

Aga Kedzior - III miejsce
Aga Kedzior - III miejsce

lipiec 2017

Aga Kedzior - II miejsce
Aga Kedzior - II miejsce

Czerwiec 2017

Marta Sokolowska - III miejsce
Marta Sokolowska - III miejsce

Czerwiec 2017

Sylwia Bukowska - II miejsce
Sylwia Bukowska - II miejsce

Maj 2017

Gosia Zientek - III miejsce
Gosia Zientek - III miejsce

Maj 2017

Gosia Zientek - II miejsce
Gosia Zientek - II miejsce

Kwiecień 2017

Marta Baran - III miejsce
Marta Baran - III miejsce

Kwiecień 2017

Damian Walicki - II miejsce
Damian Walicki - II miejsce

Marzec 2017

Artur Tkaczyk - III miejsce
Artur Tkaczyk - III miejsce

Marzec 2017

TOMASZ KUBIAK - II miejsce
TOMASZ KUBIAK - II miejsce

luty 2017

Beata Grzegorczyk - II miejsce
Beata Grzegorczyk - II miejsce

luty 2017

Piotr Walentowicz
Piotr Walentowicz
Katarzyna Pelowski
Katarzyna Pelowski
TOMASZ KUBIAK
TOMASZ KUBIAK
Asia Czerniakiewicz-Wierzbicka
Asia Czerniakiewicz-Wierzbicka
Bartek Kapustka
Bartek Kapustka
Krzysztof Pisuk
Krzysztof Pisuk
Jacek Kordys
Jacek Kordys
Roman Hajduk
Roman Hajduk
Natalia Czuba-Jajko
Natalia Czuba-Jajko
Lukasz Siemieniuk
Lukasz Siemieniuk
Małgorzata Zientek
Małgorzata Zientek
Kamila Mitka
Kamila Mitka
Roman Hajduk
Roman Hajduk
Renata Turlejska
Renata Turlejska
Agata Szwajca
Agata Szwajca
Emilia Majewska
Emilia Majewska
Agata Kubasiewicz
Agata Kubasiewicz
Krzysztof Sosin
Krzysztof Sosin
Katarzyna Tracz
Katarzyna Tracz
Kamila Gardynik
Kamila Gardynik
Anna Knietowska
Anna Knietowska
Sylwia Ciszewska
Sylwia Ciszewska

Wyróżnienie - listopad 2017

Agata Szwajca
Agata Szwajca

Wyróżnienie - listopad 2017

Marek Godlewski
Marek Godlewski

Wyróżnienie - listopad 2017

Ula Ćwieka
Ula Ćwieka

Wyróżnienie - październik 2017

Agata Szwajca
Agata Szwajca

Wyróżnienie - październik 2017

Justyna Okońska
Justyna Okońska

Wyróżnienie - październik 2017

Iwona Bołdak
Iwona Bołdak

Wyróżnienie - październik 2017

Damian Walicki
Damian Walicki

Wyróżnienie - wrzesień 2017

Krzysztof Pisuk
Krzysztof Pisuk

Wyróżnienie - wrzesień 2017

Sylwia Ciszewska
Sylwia Ciszewska

Wyróżnienie - wrzesień 2017

Alicja Kozdraś
Alicja Kozdraś

Wyróżnienie - sierpień 2017

Mariusz Pietruszczak
Mariusz Pietruszczak

Wyróżnienie - sierpień 2017

Sylwia Ciszewska
Sylwia Ciszewska

Wyróżnienie - sierpień 2017

Anita Hoppe
Anita Hoppe

Wyróżnienie - lipiec 2017

Agata Szwajca
Agata Szwajca

Wyróżnienie - lipiec 2017

Patryk Pinski
Patryk Pinski

Wyróżnienie - czerwiec 2017

Tomasz Kubiak
Tomasz Kubiak

Wyróżnienie - czerwiec 2017

Sylwia Bukowska
Sylwia Bukowska

Wyróżnienie - czerwiec 2017

Marta Sokołowska
Marta Sokołowska

Wyróżnienie - maj 2017

Tomasz Kubiak
Tomasz Kubiak

Wyróżnienie - maj 2017

Grzegorz Karsznia
Grzegorz Karsznia

Wyróżnienie - maj 2017

Bartlomiej Kapustka
Bartlomiej Kapustka

Wyróżnienie - maj 2017

Agnieszka Kedzior
Agnieszka Kedzior

Wyróżnienie - maj 2017

Sylwia Ciszewska
Sylwia Ciszewska

Wyróżnienie - kwiecień 2017

Marta Sokolowska
Marta Sokolowska

Wyróżnienie - kwiecień 2017

Damian Walicki
Damian Walicki

Wyróżnienie - kwiecień 2017

Bartlomiej Kapustka
Bartlomiej Kapustka

Wyróżnienie - kwiecień 2017

Agata Szwajca
Agata Szwajca

Wyróżnienie - kwiecień 2017

Piotr Walentowicz
Piotr Walentowicz

Wyróżnienie - kwiecień 2017

Tomasz Kubiak
Tomasz Kubiak

Wyróżnienie - kwiecień 2017

Aga Kedzior
Aga Kedzior
Marta Baran
Marta Baran
Mariusz Pietruszczak
Mariusz Pietruszczak
KATARZYNA LENDLA
KATARZYNA LENDLA
MARTA BARAN
MARTA BARAN
Krzysztof Pisuk architektura 2016
Krzysztof Pisuk architektura 2016
ZWIERZETA PAWEL WROBEL
ZWIERZETA PAWEL WROBEL
Damian Walicki
Damian Walicki
Krajobraz Ewelina Sielecka
Krajobraz Ewelina Sielecka
Sport Grzegorz Karsznia
Sport Grzegorz Karsznia
Natalia Czuba-Jajko open
Natalia Czuba-Jajko open
Gosia Zietek
Gosia Zietek
Asia Czerniakiewicz-Wierzbicka
Asia Czerniakiewicz-Wierzbicka
Damian Walicki
Damian Walicki
Alicja kozdras
Alicja kozdras
Monika Dziak
Monika Dziak
DARIA KURCZAB
DARIA KURCZAB
Krzysztof Pisuk
Krzysztof Pisuk
Lukasz Siemieniuk
Lukasz Siemieniuk
Renata Turlejska
Renata Turlejska
TOMASZ KUBIAK
TOMASZ KUBIAK
Barbara Ostrowska
Barbara Ostrowska
Kuba Nastula
Kuba Nastula
Sylwia Rykowska
Sylwia Rykowska
Ewelina Sielecka
Ewelina Sielecka
NataliaCzuba-Jajko
NataliaCzuba-Jajko
Monika Dziak
Monika Dziak
Piotr Walentowicz
Piotr Walentowicz
TOMASZ KUBIAK
TOMASZ KUBIAK
Jacek Kordys
Jacek Kordys
Anna Knietowska
Anna Knietowska
Renata Turlejska
Renata Turlejska
Edyta Suchan
Edyta Suchan
Tomasz Kubiak
Tomasz Kubiak
Marek Godlewski
Marek Godlewski
Natalia Czuba-Jajko
Natalia Czuba-Jajko
Jacek Kordys
Jacek Kordys