ZDJĘCIE ROKU 2017

Fot.: Patrycja Lipińska

Portret samotnej kobiety.


Zdjęcie powstało podczas fotografowania jej domu przeznaczonego na sprzedaż, w którym mieszkała od lat.


Tranent / East Lothian
Szkocja

KONKURS FOTOGRAFICZNY ABSOLWENTÓW AKADEMII

Co miesiąc przyjmujemy po jednym zdjęciu, od każdego z naszych studentów i wybieramy zdjęcie miesiąca, które będzie publikowane na naszych stronach internetowych, newsletterze i w mediach społecznościowych.Zdjęcie musi być wykonane w miesiącu poprzedzającym konkurs lub w miesiącu jego trwania, np. przesyłając zdjęcie na edycję czerwcową konkursu, zdjęcie powinno być wykonane na przełomie maja i czerwca tego samego roku. Zdjęcia można przesyłać do północy, 10 dnia każdego miesiąca.Z pośród wszystkich zwycięskich i wyróżnionych zdjęć z każdego miesiąca, nasz wykładowca Mariusz Smiejek, wybierze zdjęcie roku które nagrodzimy oraz 2 i 3 miejsce. Zdjęcia powinny być przesłane w formacie JPEG, o najdłuższym boku 1000 pikseli w rozdzielczości 72 dpi, nazwa zdjęcia powinna zawierać imię i nazwisko absolwenta oraz datę określającą miesiąc i rok konkursu np.: Jan Kowalski 05 2016. W e-mailu z przesłanym zdjęciem prosimy w 2-3 zdaniach opisać, co zdjęcie przedstawia i gdzie zostało zrobione.
Wyniki konkursu będą publikowane około 15 dnia każdego miesiąca.
Patronat medialny nad naszym konkursem sprawuje: Emito.net.

FOTOGRAF ROKU 2017
Polskiej Akademii Fotografii na Wyspach

Bartłomiej Kapustka
Bartłomiej Kapustka

Fotograf Roku 2017 Polskiej Akademii Fotografii na Wyspach

Marek Godlewski
Marek Godlewski

II miejsce - Fotograf Roku 2017 Polskiej Akademii Fotografii na Wyspach

Damian Walicki
Damian Walicki

III miejsce - Fotograf Roku 2017 Polskiej Akademii Fotografii na Wyspach

Gosia Zientek
Gosia Zientek

Wyróżnienie - Fotograf Roku 2017 Polskiej Akademii Fotografii na Wyspach

Patryk Piński
Patryk Piński

Wyróżnienie - Fotograf Roku 2017 Polskiej Akademii Fotografii na Wyspach

ZDJĘCIE ROKU 2017 W/G UŻYTKOWNIKÓW FACEBOOKA

Iwona Boldak
Iwona Boldak

Zdjęcie roku 2017 w/g użytkowników Facebooka

Natalia Grela
Natalia Grela

II miejsce w/g użytkowników Facebooka

Radosłas Sowul
Radosłas Sowul

III miejsce, w/g użytkowników Facebooka

Alica Kozdraś
Alica Kozdraś

Wyróżnienie w/g użytkowników Facebooka

Marta Sokołowska
Marta Sokołowska

Wyróżnienie w/g użytkowników Facebooka

Agata Szwajca
Agata Szwajca

Wyróżnienie w/g użytkowników Facebooka

PORTRET
2017

Patrycja Lipińska
Patrycja Lipińska

I miejsce - Portret

Marta Sokołowska
Marta Sokołowska

II miejsce - Portret

Artur Tkaczyk
Artur Tkaczyk

III miejsce - Portret

Marta Vojciak
Marta Vojciak

Wyróżnienie - Portret

Beata Nykiel
Beata Nykiel

Wyróżnienie - Portret

Beata Nykiel
Beata Nykiel

Wyróżnienie - Portret

Barbara Podraza
Barbara Podraza

Wyróżnienie - Portret

Natalia Grela
Natalia Grela

Wyróżnienie - Portret

Asia Wierzbicka
Asia Wierzbicka

Wyróżnienie - Portret

Barbara Podraza
Barbara Podraza

Wyróżnienie - Portret

Magda Opala
Magda Opala

Wyróżnienie - Portret

KRAJOBRAZ
2017

Bartłomiej Kapustka
Bartłomiej Kapustka

I miejsce - Krajobraz

Marek Godlewski
Marek Godlewski

II miejsce - Krajobraz

Radosłas Sowul
Radosłas Sowul

III miejsce - Krajobraz

Sławomir Nalepka
Sławomir Nalepka

Wyróżnienie - Krajobraz

Bartłomiej Kapustka
Bartłomiej Kapustka

Wyróżnienie - Krajobraz

Anna Michocka - Gec
Anna Michocka - Gec

Wyróżnienie - Krajobraz

Sławomir Nalepka
Sławomir Nalepka

Wyróżnienie - Krajobraz

Tomasz Kubiak
Tomasz Kubiak

Wyróżnienie - Krajobraz

TRAVEL
2017

NATURA
2017

Bartłomiej Kapustka
Bartłomiej Kapustka

I miejsce - Natura

Bartłomiej Kapustka
Bartłomiej Kapustka

II miejsce - Natura

Radosław Sowul
Radosław Sowul

III miejsce - Natura

Katarzyna Kieda
Katarzyna Kieda

I miejsce - Travel

Beata Nykiel
Beata Nykiel

II miejsce - Travel

Beata Nykiel
Beata Nykiel

III miejsce - Travel

Patrycja Lipińska
Patrycja Lipińska

Wyróżnienie - Travel

Beata Nykiel
Beata Nykiel

Wyróżnienie - Travel

Marek Godlewski
Marek Godlewski

Wyróżnienie - Travel

Piotr Walentowicz
Piotr Walentowicz

Wyróżnienie - Travel

SPORT
2017

Damian Walicki
Damian Walicki

I miejsce - Sport

Marelk Godlewski
Marelk Godlewski

II miejsce - Sport

Bartłomiej Kapustka
Bartłomiej Kapustka

III miejsce - Sport

Justyna Stiler
Justyna Stiler

Wyróżnienie - Sport

STREET
2017

Aga Kędzior
Aga Kędzior

I miejsce - Street Photo

Marek Godlewski
Marek Godlewski

II miejsce - Street Photo

Sylwia Bukowska
Sylwia Bukowska

III miejsce - Street Photo

Sylwia Ciszewska
Sylwia Ciszewska

Wyróżnienie - Street Photo